REKLAMOS PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA
LithuanianRussian (CIS)English (United Kingdom)

Misija


Pradėję nuo reklamos projektavimo, po metų pradėjome kurti savo gamybinę bazę. Kompanijai vystantis ir įgaunant vis didesnį klientų pasitikėjimą buvo išplėtotas marketingo skyrius ir kompanija pasuko kūrybinio profilio reklamos agentūros keliu, tad dabar mūsų klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.
 

Personalas


Mūsų žmonės - didžiausias mūsų turtas.
Norint sukurti ir įgyvendinti efektingą, komerciniu požiūriu sėkmingą projektą, reikia labai daug žinių ir kompetencijos, todėl džiaugiamės, kad pavyko surinkti puikių specialistų komandas visose kompanijos grandyse. Šiandien Klaipėdos dizaino centre dirba profesionali ir kūrybinga komanda. Kompanijos ramstis - Vilniaus dailės akademijos profesoriai, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos tikrieji nariai, Lietuvos dizainerių sąjungos nariai.

Įmonė turi gamybinę bazę su visa reikalinga gamybine įranga. KDC turi patirties projektuojant, gaminant, montuojant ir aptarnaujant reklamos objektus visoje Lietuvoje.
 

Vizija ir vertybės


Vystytis ir augti "Klaipėdos dizaino centrui" padeda vertybės, kuriomis vadovaujamės bendraujant su mūsų klientais, verslo partneriais bei vieni su kitais. Mes funkcionuojame ir bendradarbiaujame kaip vieninga profesionalų komanda. Mūsų siekiai ir reikalavimai savo darbui yra aukšti, esame atsakingi už savo darbo kokybę ir pasiektus rezultatus, skatiname netradicinį mąstymą, prisitaikymą prie naujovių, augimą bei tobulėjimą.
 

Istorija


UAB "Klaipėdos dizaino centras"- viena pirmųjų kompanijų, pradėjusi reklamos verslą Lietuvoje - rinkoje sėkmingai gyvuojame jau 19 metų. Pradėję nuo reklamos projektavimo, po metų pradėjome kurti savo gamybinę bazę. Kompanijai vystantis ir įgaunant vis didesnį klientų pasitikėjimą buvo išplėtotas marketingo skyrius ir kompanija pasuko kūrybinio profilio reklamos agentūros keliu, tad dabar mūsų klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.